DEĞERLERİMİZ Saygı, Güven, Birlik, Teknolojiyi yakından takip etmek, Teknolojiyi duygusal düşünceyle uygulamak, Sürekli Gelişim, Fark yaratmak, Takdir, Çevreye duyarlılık.

ELÇİ ; Cedimoğlu aile kuruluşudur. İnşaat sektörüne 1975 yılında KÜÇÜKBAŞ Tuğla ve Kiremit Fabrikası ile girmiş olan Cedimoğlu ailesi, 1980 yılında Sanayi makinaları yedek parça satışı, 1992 Yılında SERDAR MOTORLU ARAÇLAR San. ve Tic. Ltd. ŞTİ. Kurmuştur. KİA Motors / SİNOP - KASTAMONU Bölgesi Ana Bayiliğine ilaveten İstanbul - Beşiktaş Ana bayisi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 1996 Yılında ELÇİ GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM TEKSTİL VE GIDA San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.
Ekibimiz
Serdar Cedimoğlu
Müdür
Gökhan Cedimoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
Hakkımızda Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. ELÇİ GAYRİMENKUL,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza ELÇİ GAYRİMENKUL Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.